Arto Facebook Arto INSTAGRAM

Interiérové a exteriérové malby

artodesign(@)email.cz tel: +420 602 302 034 PO - PÁ 08:00 - 16:00

PROVOZOVNA & SÍDLO: ARTO DESIGN s.r.o.
K. Chocholy 323
České Budějovice
370 05
ARTO na mapy.cz

IČ: 28063571
DIČ: CZ28063571

EDGERING.CLOUD REKLAMA CB

Interiérové a exteriérové malby

Zvládáme interiérové a exteriérové malby firemních prostor, restaurací a klubů, dětských pokojů a jakkoliv velkých ploch. Poradíme si také s fasádami domů.


Malby dětských pokojů

- popis obrázku -

Chcete udělat Vašemu dítěti radost? Má Vaše dítě rádo postavičky z večerníčku nebo má raději auta? Můžeme Vám navrhnout a vytvořit originální design dětského pokoje podle Vašich představ a snů Vašeho potomka. V dnešní době jsou moderní samolepky na stěnu. Jsme sice schopni tyto samolepky také vyrobit, ale nejsou však ani zdaleka tak kvalitní a pěkné jako malby dětských pokojů. Malba se Vám nikdy neodlepí, neopisuje nerovnosti zdí a vydrží stálobarevná mnohem déle. Výběr motivu samolepek které jsou volněv prodeji je velmi omezený, proto se můžete setkat ve spoustě dětských pokojíčků se stejným motivem na zdi. Předáte-li nám svojí představu o vzhledu pokoje, my ji zhmotníme. Váš dětský pokoj bude originál!!!

Přijďte k nám i se svým dítětem a společně sestavíme návrh, který bude šitý Vašemu dítěti přímo na míru. V záloze vždy máme několik předpřipravených variant návrhu dětských pokojů, takže se nemusíte obávat, že když nebudete mít vlastní představu, že odejdete s nepořízenou. Po předběžné domluvě přijedeme k Vám a naměříme si pokoj, abychom mohli udělat přesný model místnosti. Pak už se jen stačí domluvit na termínu realizace a můžeme se pustit do práce.Přestože jsou naším sídlem České Budějovice, neomezujeme se pouze na Jižní Čechy.

Malby firemních prostor, restaurací a klubů

- popis obrázku -

Velké zkušenosti máme s malováním obrazu přímo na zeď. Hodí se například pro firemní prostory, stylové restaurace, hotely, originální kluby, školy, školky, byty, atd. Stačí nám jako předloha i Vámi vybraný obrázek i z časopisu, novin a knih. Dokážeme Vám zpracovat návrhy přímo podle tématického zaměření a stylu Vaší provozovny. Pokud budete s tímto návrhem spokojeni, připravíme všechny potřebné podklady, šablony, barvy a materiály, abychom mohli nápad realizovat. Nemusíte se bát dokonce ani toho, že by seVám malba mohla časem zašpinit a znehodnotit. Pro zachování stálosti používáme "antigrafitti". Malby jsou, pakliže to budete požadovat, potaženy průhlednou vrstvou, která se dá otírat a zároveň je odolná proti UV paprskům. Pakliže chcete vidět výsledky naší práce na vlastní oči, dojděte se podívat např. do historické budovy restaurace Masné Krámy v Českých Budějovicích. Tyto malby jsme prováděli pod dohledem Památkového ústavu. V minulosti jsme se díky našim referencím a kvalitní práci dostali k takto významným projektům. Domníváme se že provedení těchto interiérových maleb je dostatečnou vizitkou bezchybného provedení naší práce, která vyhovovala i nárokům památkářů.

Buďte originální a nechte si zdarma připravit návrh pro vaše firemní prostory,stylové restaurace, hotely, originální kluby, školy, školky. Budete mít originál, který Vám nikdy nikdo neshodí ani neukradne.

Reklamy a kresby na fasády

- popis obrázku -

Velký prostor v naší vlastní nabídce prací rovněž zaujímají reklamy malované přímo na fasády. Poslední dobou, především vzhledem k přehlcení reklamního trhu produkty jako, bannery, plakáty atp., se stává tento druh reklamy velmi populárním. A to hlavni díky své eleganci, čistotě provedené práce a vhodnosti pro dlouhodobější označení. V malbách zaujímámepřední místo na tuzemském reklamním trhu.

K přenesení návrhu a jeho přesné a bezchybné realizaci přímo na fasádu používáme postupy, které si chráníme jako vlastní know how.

Jsme zcela přesvědčeni o tom, že malby na fasády jsou v reklamním portfoliu zcela nezastupitelné. Po zadání poptávky vždy stojíme před otázkou, který tip reklamy by byl na určené a vybrané místo vhodný. Vždy se snažíme klienta raději směrovat k aplikaci kvalitnějšího řešení. Stojíme-li před problémem, zda-li na fasádu instalovat podpůrné konstrukce, vhodné například k zavěšení a vypnutí banneru, nebo zda-li volit malbu, snažíme se, pakliže je to možné vyzdvihnout výhody maleb. Argumentace je nasnadě. Malby jednoduše za podobnou cenu vypadají lépe. Navíc jsou vhodné i k aplikaci v historickýchcentrech a na památkově chráněných objektech, kde by byla montáž plachty, či jiný hloubkový zásah do fasády zcela vyloučený. Velmi populární je i označování nových, nebo zateplených a rekonstruovaných bytových domu číslem popisným a jménem ulice. Pro opravované panelové domy je zároveň tento druh prodeje reklamy vynikajícím nápadem k získání financí za pronájem plochypro reklamu. Označení firemních sídel, či sportovišť je samozřejmostí.Malované reklamy jsme schopni provádět na všechny druhy fasádních podkladů. Stejně tak dokážeme zajistit malby i na nedobře dostupných místech a ve velkých výškách. Při výběru barev rovněž naše firma zaručuje správnou kvalitu kombinaci barev s podkladovým nátěrem. Tímto zajišťujeme vynikající stálost nátěru a jeho vysokou odolnost. Zároveň vybíráme barvy z co nejširší palety a škály, abychom byli schopni zcela věrně reprodukovat barevnosti například u přesně definovaných logotypů firem, znaku sportovních klubů, či historických reálií. Samozřejmostí jsou konzultace s klientem při zpracování grafického návrhu, výběru barev a následné předložení kalkulace a stanovení termínu prací. Nebojte se nás oslovit a konzultovat s námi Vaší fasádu.

Kompletní portfolio reklamních služeb ARTO DESIGN
si můžete prohlédnout v našem online katalogu:

ARTO reklama & design České Budějovice 2007-2023

Společnost je vedená u Krajského soudu v Českých Budějovicích dne 26. března 2007, oddíl C, vložka 15080.

o www stránky ARTODESIGN.CZ se stará EDGERING