Arto Facebook Arto INSTAGRAM

ARTO reklama & design - Obchodní podmínky

artodesign(@)email.cz tel: +420 602 302 034 PO - PÁ 08:00 - 16:00

PROVOZOVNA & SÍDLO: ARTO DESIGN s.r.o.
K. Chocholy 323
České Budějovice
370 05
ARTO na mapy.cz

IČ: 28063571
DIČ: CZ28063571

EDGERING.CLOUD REKLAMA CB

ARTO reklama & design - Obchodní podmínky

1. Započetí grafických prací:

Klient zadáním podkladů ke zpracování grafického návrhu souhlasí se započetím účtovaných grafických prací. Cena za grafické práce je stanovena dle ceníku (hodinová taxa) nebo individuálně. Pokud se grafický návrh výrazně liší od klientových představ nebo od zadaných podkladů a dosud nebyly zahájeny korektury prvního návrhu, cenu za grafické práce neúčtujeme.

2. Grafický návrh:

Nabídnutá cena za grafický návrh je platná při realizaci kompletní zakázky vč. výroby. V případě odebrání samotného grafického návrhu bude kalkulace vytvořena individuálně. Firma Arto Design s.r.o. je duševním vlastníkem grafického návrhu. K jeho předání dojde při zaplacení smluvené a fakturované částky.

3. Zdrojová data:

Zdrojová data nejsou součástí jednotlivých grafických vyhotovení. Tvorba zdrojových dat grafických souborů je součástí KNOW HOW firmy Arto Design s.r.o.

4. Předání zdrojových dat a licence:

Pokud si přejete vlastnit práva k volnému použití námi vytvořeného návrhu, můžete jej odkoupit. Cena odkupu je stanovena dohodou, obvykle činí desetinásobek ceny samotného grafického návrhu. V případě odkupu předáváme plný grafický návrh ve formátech cdr a pdf, v křivkách i v původní podobě pro úpravy, včetně informace o použitých fontech.

Kompletní portfolio reklamních služeb ARTO DESIGN
si můžete prohlédnout v našem online katalogu:

ARTO reklama & design České Budějovice 2007-2024

Společnost je vedená u Krajského soudu v Českých Budějovicích dne 26. března 2007, oddíl C, vložka 15080.

o www stránky ARTODESIGN.CZ se stará EDGERING