Arto Facebook Arto INSTAGRAM

Jak postupujeme při výrobě reklamy

artodesign(@)email.cz tel: +420 602 302 034 PO - PÁ 08:00 - 16:00

PROVOZOVNA & SÍDLO: ARTO DESIGN s.r.o.
K. Chocholy 323
České Budějovice
370 05
ARTO na mapy.cz

IČ: 28063571
DIČ: CZ28063571

EDGERING.CLOUD REKLAMA CB

Jak postupujeme při výrobě reklamy

Výroba firemních polepů je základem vytvoření obecného povědomí o vaší firmě. Snažíme se polepy nastavit takovým způsobem, aby byl výsledek co nejpůsobivější pro vašeho budoucího zákazníka a aby polepené a označené vozy nezapadly do šedi provozu na pozemních komunikacích. Takového výsledku lze dosáhnout pouze za předpokladu kvalitního snoubení grafického návrhu, dobře vybraných materiálů pro přípravu k lepení a ve výsledku co nejdokonaleji odvedené práce na samotném polepu. Abychom dosahovali tak dobrých výsledků jako doposud, snažíme se ke každé dílčí práci přistupovat co nejzodpovědněji.

První setkání s vámi

Od prvního setkání s naším klientem se společně snažíme zhmotnit jeho představu o vystupování firmy na trhu. Pokud žádnou přesnější představu zákazník nemá, sami zpracujeme více návrhů ze kterých se společně snažíme vybrat ten, který zákazníka nejvíce osloví. Takto vytvořený grafický návrh, jenž prošel všemi finálními korekturami, je klientem odsouhlasen a jste sním spokojeni, připravujeme k instalaci na určený typ reklamního nosiče, nebo dopravní prostředek. V tomto kroku postupujeme následovně. Dle našich zkušeností vybereme co nejvhodnější materiál a způsob aplikace polepu. Směřujeme k dosažení co největší stálosti. V této fázi vytvoříme finanční rozpočet, který vám představíme. Je velmi těžké odhadnout cenu předem bez grafického návrhu. Až podle něj si totiž lze ujasnit a přesně určit polepovanou plochu a spočítat náklady na provedení. Ke kalkulaci přistupujeme zodpovědně. Jakmile představíme finální rozpočet, cena je pevná. Navýšení ceny přichází v úvahu pouze na základě požadavku zákazníka o rozšíření prací. V tomto případě ale cenu ujasníme a představíme zákazníkovi přepracovanou kalkulaci.

Výroba firemního polepu

Pokud je klient, postoupíme návrh do přípravy polepu a vlastní výroby. To je otázkou několika dní, dle zvoleného druhu aplikace. Jakmile máme připravené podklady, vybereme s naším váženým zákazníkem termín, kdy by se mohl polep aplikovat. Po přistavení dopravního prostředku okamžitě začneme s pracemi. Zakládáme si na tom, že tyto práce provádí jen lidé, kteří mají s lepením dlouholetou zkušenost. Praxí eliminujeme jakékoliv poškození, které bychom na voze mohli aplikací polepu způsobit. Jsme schopni a ochotni polepovat i zcela nové dopravní prostředky, mnohdy tak činíme už v showroomech prestižních automobilek. V tomto segmentu bychom s nekvalitně odvedenou prací neobstáli. Za kvalitu vždy ručíme.

Usilujeme o to, aby všechny výše uvedené kroky časově vyhovovali zákazníkovi. Jsme si vědomi toho, že nemůžeme blokovat firemní vozy na dobu delší, než je nezbytně nutné.

Rozdělení polepů

Polepy rozdělujeme do několika kategorií. K základním patří plotrování (vyřezávaní) jednobarevné samolepící fólie s vysokou odolností vůči namáhání. Tyto fólie mohou být lepeny ve vrstvách a takto vytvořit jednoduchý obrázek. Hodí se například k lepení jednobarevných, či konturovaných textů atp. Vyřezaná fólie se připraví k přenosu na plochu polepu pomocí montážní (přenášecí) fólie. Po rozměření a ustálení na podklad jí aplikujeme. Další skupinu tvoří speciální jednobarevné (lité) fólie. Těmi lze polepit celý složitý díl karoserie, např. nárazník, v jednom kuse. Lité fólie jsou v hodné k vytváření celopolepu. Celé vozidlo jsme schopni kompletně přebarvit fólií. Samostatné odvětví tvoří tisk na fólii. Ten je nutné použít vždy, pakliže chceme v rámci polepu vykreslit rastrový obrázek, stín atp. Potisknutá fólie se aplikuje stejným způsobem jako jednobarevná. Rozdíl je jen v tom, že tisk musí být opatřen vrstvou odolnou proti poškození, například při kartáčovém mytí vozidel. Tato vrstva se nazývá laminace. Všechny tyto kategorie jsme schopni obsáhnout a vyrábět v nejvyšší možné kvalitě.

Výběr aplikace polepu nemusí být vždy zcela jednoduchý. Ani zákazník, který nemá představu o tom který druh polepu by pro něj mohl být vhodný, se nemusí obávat. Vždy každému poradíme a společně na míru sestavíme vše dle jeho podání a představ.

Reklama na prostředky hromadné dopravy

Samostatnou kapitolou je provádění polepu na prostředky hromadné dopravy. Typickým příkladem těchto, námi nabízených prací, je provádění polepu autobusu a trolejbusu městské hromadné dopravy. Postup prací je podobný jako u výše popisovaných polepu, výjimkou polepu oken, které se v tomto případě provádí aplikací "perforované fólie". Tato fólie je díky svému děrování průhledná jen z vnitřní strany autobusu. Z důvodu bezpečnosti však tento druh fólie musí být opatřen atestem. V případě, že nevlastníte svůj autobus a přesto byste chtěli aby po městě jezdil autobus s vaší reklamou, jsme sami schopni zajistit pronájem reklamní plochy na těchto dopravních prostředcích.

Kompletní portfolio reklamních služeb ARTO DESIGN
si můžete prohlédnout v našem online katalogu:

ARTO reklama & design České Budějovice 2007-2024

Společnost je vedená u Krajského soudu v Českých Budějovicích dne 26. března 2007, oddíl C, vložka 15080.

o www stránky ARTODESIGN.CZ se stará EDGERING